Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
PaniNova
+380 показати номер
+380 показати номер
Шкіндер Наталія
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Конопницької, 4, оф.1
Мапа

Leonardo

LEONARDO® - філлер нового наносферного покоління на основі ГК. Відповідно до італійського прагнення до досконалості і унікальності, компанія RENAISSANCE з гордістю представляє LEONARDO® - філлер нового наносферного покоління на основі ГК. Для досягнення бажаних результатів компанія RENAISSANCE об'єдналася з шведської лабораторією, яка славиться своєю поважною історією та досвідом у виробництві і застосуванні гіалуронової кислоти. Високотехнологічна виробнича база компанії RENAISSANCE може похвалитися новітьніми досягненнями в області естетики, а також офтальмології та лікуванні остеоартриту. LEONARDO® це нова концепція, що забезпечує зручність застосування, довговічність і безпеку. Виробничий процес LEONARDO®, заснований на більш ніж 25-ти річному вивченні і дослідженні технології крос-лінкінга ГК, зробив великий крок вперед. LEONARDO® виготовлений з стабілізованої ГК високого ступеня очищення. Метою запатентованої технології виробництва було домогтися безпечного, щільного і стійкого шкірного наповнювача, який при цьому було б легко вводити. Ця технологія включає в себе сферіфікацію. Замість традиційної кубічної / ромбовидної структури ГК, частки ГК LEONARDO® є наносферами однакового розміру, сумісними з тканинами. Розмір сфер суворо контролюється, технологія сферіфікаціі дозволяє досягнути ідеальної гладкості розташування в тканинах і контрольованого розпаду (тривалість корекції до 12-ти місяців).
facebook twitter
Менше зшивного агента для більшої чистоти продукту з тривалою стійкістю. Велика кількість зшивного агента призводить до сильної модифікації молекули ГК від своєї первісної форми. Чим більше зшивного агента, тим вище ризик розвитку побічних реакцій (можливі накопичувальні реакції, які з'являються тільки після декількох процедур). Це відбувається через те, що крос-лінкінг змінює природну структуру ГК і робить її відмінною від людської ГК. Менш зшитий продукт більш прийнятний в організмі людини, і в меншій мірі провокує розвиток побічних реакцій. Кількість зшивного агента, що використовується в LEONARDO®, становить близько 1/10 від кількості, використовуваного в Juvéderm, Teoxane і Belotero (монофазні). Це гарантує, що ми отримуємо продукт стійкий, як у конкурентів, але без використання надмірної кількості BDDE. В результаті, наша зшита молекула ГК виходить з високим ступенем очищення і мінімальними змінами структури. LEONARDO гарантує високий коефіцієнт еластичності. LEONARDO - філлер на основі ГК нового наносферного покоління. Залиште ділему монофазних і двофазних Філерів ... Тепер ви можете мати переваги двох, в одному - LEONARDO! Філер LEONARDO об'єднує кращі якості, характерні для монофазного філлера на основі ГК, з двофазної технологією: Як в двофазному Філері: Ідентичний розмір часток ГК, контрольований розпад, тривалість корекції, висока стійкість, Біосумісність і безпеку, Низька ступінь зшивання (1/10-а в порівнянні з традиційними монофазними) Як в монофазному Філері: Відчуття гладкості (комфорт для лікаря і пацієнта), гомогенна консистенція, Легкість введення в шкіру, Рівномірний і однорідний розподіл в тканинах, висока пластичність, LEONARDO об'єднує найкраще з двох категорій, не належачи до жодної з них, будучи іншим, новим поколінням.